Zajączek wielkanocny 2023

Całkiem nieoczekiwanie dla naszych pracowników odwiedził ZAZ zajączek!
Przyniósł i podarował wielkanocne słodkie upominki :)
Było pysznie ... mniaaam

Czytaj więcej!

Dzień DRUKARZA 2022!!!Czytaj więcej!

Rehabilitacja z ZAZ

Czytaj więcej!

RemaDays

Targi Reklamy i Druku

Czytaj więcej!

8 marca 2022

Dzień kobiet!!! 8 marca 2022

Czytaj więcej!

Wigilia 2021

Czas świąt Bożego Narodzenia zawsze jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Otuleni zapachem choinki, mazurka czy smażonego karpia, przepełnia nas moc obdarowania bliskich i współpracowników dobrym słowem, życzeniami i prezentami. Każda taka chwila, każdy moment to czas który pozwala nam je przeżyć w duchu jedności, wspólnoty i miłości.
Pomimo panującej pandemii, udało nam się w tym przedziwnym 2021 roku spotkać razem, tak od Świętnie - wigilijnie. Nasza uroczysta wigilia firmowa odbyła się w bydgoskiej restauracji Telimena 17 grudnia. Wśród zaproszonych gości oczywiście nie mogło zabraknąć Pana Stanisława Kuczynieckiego, byłego dyrektora naszego ZAZ, oraz Pana Lecha Zagłobę-Zygler, wiceprzewodniczącego Rady Miasta Bydgoszczy. Przepełnieni magicznym, świątecznym czarem wysłuchaliśmy pełnych ciepła, świątecznych życzeń od naszych gości oraz obecnego dyrektora ZAZ Pana Krzysztofa Ciężkiego. Oprócz wigilijnych potraw nie mogło oczywiście zabraknąć muzycznej oprawy, gdzie przy wsparciu c

Czytaj więcej!

Pożegnanie | podziękowanie | emerytura

Pan Stanisław Kuczyniecki przez 16 lat był dyrektorem Zakładu Aktywizacji Zawodowej. Praca z i dla osób z niepełnoprawnościami dawała mu przez lata najwięcej satysfakcji a współpraca z niepełnosprawnymi - a jak mawiał - ma również znaczący wpływ na opiekunów, bowiem „praca z niepełnosprawnymi przebudowuje wnętrze człowieka. Pracujemy w zespole w którym atmosfera jest taka jak w rodzinie. Wpływa na to, że inaczej patrzy się na życie oraz wszystko co nas otacza” - cyt. do wywiadu dla publicystyka.ngo.pl. Praca z Panem Kuczynieckim była dla nas zaszczytem i wyróżnieniem. Przez wiele długich lat był naszym przewodnikiem i przyjacielem, który całe swoje serce oddał Zakładowi Aktywności Zawodowej.

Czytaj więcej!