8 marca 2022

Dzień kobiet!!! 8 marca 2022

Czytaj więcej!

Druk UV

Nowy ploter UV już drukuje!!!

Czytaj więcej!

Wigilia 2021

Czas świąt Bożego Narodzenia zawsze jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Otuleni zapachem choinki, mazurka czy smażonego karpia, przepełnia nas moc obdarowania bliskich i współpracowników dobrym słowem, życzeniami i prezentami. Każda taka chwila, każdy moment to czas który pozwala nam je przeżyć w duchu jedności, wspólnoty i miłości.
Pomimo panującej pandemii, udało nam się w tym przedziwnym 2021 roku spotkać razem, tak od Świętnie - wigilijnie. Nasza uroczysta wigilia firmowa odbyła się w bydgoskiej restauracji Telimena 17 grudnia. Wśród zaproszonych gości oczywiście nie mogło zabraknąć Pana Stanisława Kuczynieckiego, byłego dyrektora naszego ZAZ, oraz Pana Lecha Zagłobę-Zygler, wiceprzewodniczącego Rady Miasta Bydgoszczy. Przepełnieni magicznym, świątecznym czarem wysłuchaliśmy pełnych ciepła, świątecznych życzeń od naszych gości oraz obecnego dyrektora ZAZ Pana Krzysztofa Ciężkiego. Oprócz wigilijnych potraw nie mogło oczywiście zabraknąć muzycznej oprawy, gdzie przy wsparciu c

Czytaj więcej!

Kontakt

Zapraszamy
do składania zapytań | zamówień | zleceń
drogą elektroniczną na adres:
zlecenia@zazdrukbydgoszcz.eu

Tel. 52-320-96-95

Czytaj więcej!

Nasze realizacje

Działamy na rynku poligraficznym od roku 2005, w tym czasie zaufało nam wielu Klientów. Możemy śmiało pochwalić się współpracą z instytucjami państwowymi, samorządowymi, fundacjami i stowarzyszeniami, jesteśmy również w stałej kooperacji z firmami produkcyjnymi ale i osobami prywatnymi.
Poniżej chwalimy się naszymi realizacjami, jednocześnie i zarazem serdecznie zapraszamy do nas, każde z powierzonych nam zadań traktujemy z zaangażowaniem i profesjonalizmem.
Zależy nam aby nasi Klienci byli zawsze zadowoleni z jakości naszych usług.

Czytaj więcej!