Nasza firma

A u nas się dzieje :)

Z przyjemnością informujemy, że Zakład Aktywności Zawodowej w Bydgoszczy otrzymał Certyfikat „Zakup prospołeczny” potwierdzający prawo do posługiwania się promocyjnym znakiem jakości. Znak „Zakup Pro Społeczny” umieszczony na produktach gwarantuje wysoką jakość produktu.

Czytaj więcej!

Witamy

Informujemy że nasz nowy mail do kontaktu z klientami to: zlecenia@zazdrukbydgoszcz.eu
Serdecznie witamy na stronach internetowych Zakładu Aktywności Zawodowej w Bydgoszczy. Znajdą tu Państwo między innymi informacje dotyczace profilu działalności naszego zakładu, misji jaka jego powstaniu i funkcjonowaniu towarzyszy oraz oferty usługowej. Mamy nadzieję, że wizyta na tej stronie przynajmniej częściowo zaspokoi Państwa ciekawość. W celu uzyskania bliższych i bardziej szczegółowych informacji prosimy kontaktować się telefonicznie lub drogą internetową poprzez pocztę elektroniczną. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do współpracy.

Czytaj więcej!

Pożegnanie | podziękowanie | emerytura

Pan Stanisław Kuczyniecki przez 16 lat był dyrektorem Zakładu Aktywizacji Zawodowej. Praca z i dla osób z niepełnoprawnościami dawała mu przez lata najwięcej satysfakcji a współpraca z niepełnosprawnymi - a jak mawiał - ma również znaczący wpływ na opiekunów, bowiem „praca z niepełnosprawnymi przebudowuje wnętrze człowieka. Pracujemy w zespole w którym atmosfera jest taka jak w rodzinie. Wpływa na to, że inaczej patrzy się na życie oraz wszystko co nas otacza” - cyt. do wywiadu dla publicystyka.ngo.pl. Praca z Panem Kuczynieckim była dla nas zaszczytem i wyróżnieniem. Przez wiele długich lat był naszym przewodnikiem i przyjacielem, który całe swoje serce oddał Zakładowi Aktywności Zawodowej.

Czytaj więcej!

Cennik

Sprzedawca jest uprawniony do zmiany cen produktów. W szczególności ceny mogą ulec zmianie na skutek zmiany cen surowców, wahań kursów walut, jak również wszelkich innych okoliczności niezależnych od Sprzedawcy.

Czytaj więcej!